Zimska šola v naravi – Kranjska Gora 2023

Ponedeljek, 6. 2. 2023

Po namestitvi v Centru šolskih in obšolskih dejavnosti smo popoldan nekaj časa preživeli na snegu, zvečer pa smo se sprehodili po čudoviti Kranjski Gori.

Torek, 7. 2. 2023

Današnji dan je bil zelo pester, vendar ravno prav naporen. Učenci so v dopoldanskem času osvajali novo smučarsko znanje, popoldne pa so nekateri tekli na smučeh, drugi raziskovali v literarno gledališki delavnici Boštjana Zupaniča z dramatizacijo pesmi v sožitju, tretji pa obiskali Triglavski narodni park.

Sreda, 8. 2. 2023

Kljub prazniku je bil današnji dan zelo delaven, bil je edinstven, kot vsak do sedaj, a vendarle poseben.

Četrtek, 9. 2. 2023

Četrti dan so učenci poleg smučarskih veščin pokazali tudi druge talente na zaključnem večeru. Prejeli so priznanja za uspešno opravljen tečaj alpskega smučanja, v katerem so izredno napredovali.

Petek, 10. 2. 2023

Uspelo nam je!