Ustvarjalni projekt: Igre na prostem

V preteklem letu smo na dvorišču naše šole izvedli prav poseben ustvarjalni projekt. Z učenci izbirnega predmeta likovno snovanje smo se lotili barvite prenove našega dvorišča, na katerem smo ustvarili poslikavo različnih družabnih iger.

Cilj projekta je bil popestriti šolski prostor, predvsem pa spodbuditi učence k aktivnemu preživljanju prostega časa. Projekt je vključeval ure prijetnega druženja in sproščenega ustvarjanja.

Rezultat našega dela je živahno šolsko dvorišče, ki ponuja številne možnosti za igro in sprostitev učencev vseh starosti. Ustvarjena poslikava vključuje igro človek ne jezi se, šah, kačo, ristanc, twister, križec-krožec, kok v daljino, abecedo ter poslikavo mesta s cesto za igro z avtomobilčki za naše najmlajše.

Hvala vsem sodelujočim učencem za njihovo ustvarjalnost in zavzetost, s katero so pripomogli k uspešni izvedbi tega projekta.

Mentorica, Sara Hočevar